TRADICIONALNA SARADNJA SA CITY OF LEEDS BASKETBALL ACADEMY

U okviru dugogodišnje saradnje koju imamo sa Leeds Basketball Academy iz Velike Britanije i ove godine našu školu je posetio Matthew Newby, direktor City of Leeds Basketball Academy i City of Leeds košarkaškog kluba i Troy Culley, glavni trener U16 slekcije Velike Britanije i direktor Myerscough College Basketball Academy. Tokom svoje posete Matthew i Troy su porazgovarali sa učenicima druge i treće godine i razmenili iskustva o košarci u Engleskoj, SAD, odlasku na fakultete u SAD, kao i o razlikama između evropske i američke košarke. Učenici su pokazali visok stepen interesovanja za razgovor sa našim dragim gostima koji su im uzvratili velikom količinom korisnih informacijama od značaja za dalje školovanje.